Jak zorganizować słodką 16-tkę przy ograniczonym budżecie?

Słodkaszesnastka to bardzo ważny moment w życiu każdego nastolatka. Dlatego warto zadbać o to, aby był on bardzo niezapomniany i zapewnić sobie nostalgiczne chwile. Jest to dość oczekiwane, że większość nastolatków nie mają dużo pieniędzy lub zdolność do planowania dla ogromnego i efektowne16 słodkie party. Oznacza to, że każdy plan musi być wykonany odpowiednio do dostępnego budżetu, który często jest dość napięty.

Oszczędność finansowa jest niezbędna, aby upewnić się, że pieniądze, które masz, zostaną odpowiednio wykorzystane do zaspokojenia wszystkiego, a jednocześnie zagwarantować, że impreza będzie hitem i wielkim sukcesem. Wielu nastolatków nie wie, jak się do tego zabrać, dlatego w tym artykule omówimy kilka sposobów, które można wykorzystać, aby poprowadzić i pomóc w zorganizowaniu słodkiej16-tki

w ramach budżetu.
  • Określ swój budżet

Przed wszystkim innym, bardzo ważne jest, aby ustalić i mieć jasny budżet. Wiele16

partii zazwyczaj kosztują od zaledwie 300 dolarów do aż 25000 dolarów dla nastolatków z bardzo zamożnych rodzin. Dlatego rozsądne jest, aby znać rodzaj budżetu, z którym pracujesz, jak przejść do konkretnych planów o tym, jak będziesz zaspokoić na imprezę z dostępnych funduszy.
  • Skromność

Zamiast planować wielką imprezę z wieloma gośćmi i być może DJ-em, salami balowymi, a nawet stylistami, można zdecydować się na zaproszenie i obsługę tylko wybranych członków rodziny i bliskich lub najbliższych przyjaciół. Takie rozwiązanie może okazać się lepsze i bardziej sentymentalne, nawet jeśli nie jest zbyt wymyślne.

  • Zwykłe przyjęcie na podwórku

W ten sposób można zapewnić wszystkim wygodę i jest to idealne rozwiązanie dla nastolatków lub rodziców dysponujących ograniczonym budżetem. Możesz zdecydować się na wynajem namiotu imprezowego i kilku krzeseł dla gości w bardzo przystępnej cenie i stworzyć małe, ale piękne centrum imprezowe, które może schronić wszystkich w przypadku, gdy jest zbyt gorąco lub gdy występują inne niekorzystne warunki, takie jak deszcz.

  • Zarezerwuj catering z wyprzedzeniem

Jest to ważne, ponieważ zapewnia, że zarezerwujesz usługi cateringowe wystarczająco wcześnie i z wyprzedzeniem, zanim wszystkie będą całkowicie zarezerwowane. Jest tak dlatego, że wynajęcie firmy cateringowej w ostatnich minutach, gdy wszystkie są już zarezerwowane, jest bardzo kosztowne. Jest to istotna wskazówka dla każdego, kto zamierza zaangażować firmę cateringową, ale z pełną świadomością, że nie może za nią zapłacić w godzinach szczytu.

  • Wypożyczenie podłogi do tańca na zewnątrz

Wynajem parkietu do tańca na świeżym powietrzu to kolejna tania opcja, którą można wykorzystać, aby rozjaśnić słodką16-tkę

i uczynić ją żywą. Można uzyskać małą imprezę popping w niskiej cenie z niektórych właściwego oświetlenia, które uczyni swoją imprezę bardzo funky doświadczenie.
  • Zamów jedzenie z ulubionej restauracji nastolatków

Wiele restauracji dla nastolatków ma specjalne oferty na tego rodzaju okazje. Możesz na tym skorzystać i zamówić dużo jedzenia dla wszystkich po obniżonych cenach.

  • Zorganizuj bar z taco

To najłatwiejszy sposób na nakarmienie tłumu. Każdy z gości będzie się świetnie bawił, jedząc tacos, a Ty będziesz mógł wymieniać się doświadczeniami, ponieważ wszystko jest przygotowane z wyprzedzeniem. Jest to pomysł wykonalny i tani.

  • Przystawki i lekkie przekąski

Przystawki i lekkie przekąski to świetne opcje, które możesz mieć na swojej słodkiej16

. imprezie. Jest to dobre, ponieważ ludzie nie pobłażać mocno w tego rodzaju kęsów stąd czyni je dość dopasowanie opcji.
  • Zorganizowanie baru koktajlowego

Mogą to być koktajle przygotowane według podstawowych i prostych przepisów. Możesz również zdecydować się na zaangażowanie usług serwisu napojów, który koncentruje się na tworzeniu tych niesamowitych koktajli w bardzo przystępnej cenie.

  • Chłodziarki

Do tego celu można wykorzystać wodę gazowaną lub tradycyjne napoje gazowane. Aby zorganizować imprezę po niższej cenie, można przygotować specjalny poncz lub lemoniadę i umieścić je w dystrybutorze. Inną dobrą opcją jest woda mineralna.

Wyżej wymienione opcje są świetne i można się na nie zdecydować, jeśli chce się zorganizować słodką 16-tkę przy bardzo ograniczonym budżecie. Ten artykuł wyliczył i wyczerpująco omówił te sposoby, więc stoisz być prawidłowo prowadzone. Należy wziąć je pod uwagę i Twoja impreza będzie zdecydowanym sukcesem bez zmartwień i obaw o brak wystarczających funduszy. Oprócz tego, należy również skontaktować się z kilkoma ekspertami w tej dziedzinie i podjąć bardzo świadomą decyzję, aby mieć doskonały słodki16

partii.