Jak znaleźć wysokiej jakości catering dla mojego wesela?

To jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu- coś, co Ty i Twoi bliscy planowaliście przez miesiące, a nawet lata. Profesjonaliści, których zatrudniasz, aby Twoje wesele stało się rzeczywistością, mogą zrobić różnicę między wymarzonym doświadczeniem a rozczarowaniem, a każdy, kto przeszedł przez to doświadczenie, powie Ci, jak ważne jest, aby wybrać odpowiednich ludzi.

Jeśli chodzi o zatrudnianie caterer, znajdziesz nie brakuje opcji. Gdziekolwiek są wesela, są firmy, które specjalizują się w catering je. Sztuką jest znalezienie firmy, która dostarczy, gdzie liczy się i uczynić swoje wydarzenie gładkim sukcesem.

Więc jak to zrobić? Mogą być dziesiątki lub nawet setki firm cateringowych w Twojej okolicy, a jeśli nie wiesz, czego szukać, może czuć się jak gra na automacie. Ale Twój ślub jest zbyt ważny dla Ciebie. Oto kilka kroków, które zapewnią, że podejmiesz najlepszą możliwą decyzję dotyczącą cateringu na ten monumentalny dzień.

Zapytaj przyjaciół i rodzinę

Wspaniałą rzeczą w weselach jest to, że odbywają się one cały czas, co tydzień, w całym kraju. Oznacza to, że każdy sąsiad, przyjaciel lub współpracownik ma (lub zna kogoś, kto ma) doświadczenie w wynajmowaniu cateringu na wesele.

Osobiste połączenie są doskonałym sposobem, aby dowiedzieć się o wielkich i nie tak wielkich doświadczeniach, które ludzie mieli. Renomowane firmy cateringowe o wysokim standardzie zawodowym pozostawią ślad w postaci świecących, zadowolonych klientów. Ale jeśli natkniesz się na więcej niż jedną skargę o danej firmie - a firma jeszcze nie rozwiązała lub nie zajęła się skargą - postępuj ostrożnie.

Poszukaj obiektywnych recenzji online

Każda firma cateringowa może twierdzić, że ma rewelacyjne recenzje. W niektórych przypadkach, recenzje są nawet sfałszowane, aby dać pozory niezawodności. Dlatego warto przejrzeć platformy osób trzecich, takie jak Google+ i Yelp. Te recenzje są bardziej prawdopodobne, aby być prawdziwe. Jeśli masz problem ze znalezieniem prawdziwych recenzji i / lub referencje dla danego caterer ślubu, spróbuj zapytać caterer bezpośrednio o referencje klientów. Przy takim wydarzeniu nie ma powodu, aby iść na skróty.

Zadawaj szczegółowe, konkretne pytania dotyczące obsługi i jakości

Wiele gastronomicznych wpadek i nieporozumień jest wynikiem słabej komunikacji pomiędzy firmą cateringową a klientem. Jako potencjalny klient, powinieneś mieć dość jasne pojęcie o tym, czego chcesz (w tym usług, pozycji menu, planowania i struktury opłat) przed zbliżeniem się do profesjonalnej firmy cateringowej ślubu. Renomowane firmy powinny być również dobre w teasing tych informacji z potencjalnych klientów i zrozumieć dokładnie, jaki rodzaj usługi potrzebują i chcą. Bądź tak konkretny, jak to możliwe z każdą potencjalną firmą cateringową i nie zastanawiaj się dwa razy nad zadawaniem pytań - nawet jeśli odpowiedzi wydają się oczywiste. Jeśli catering rośnie niecierpliwy z twoim podejściem zorientowanym na szczegóły, pamiętaj: Istnieje wiele innych firm tam, które byłyby szczęśliwe, aby mieć swój biznes.

Znajdź firmę cateringową, o której zawsze marzyłeś

Kiedy wyobrażasz sobie swój (lub ukochanej osoby) ślub, wyobrażasz sobie ciepłe i niezapomniane wydarzenie, które jest przebite przez doskonałe jedzenie i napoje. Istnieją wysoce profesjonalne firmy cateringowe tam, którzy mogą dostarczyć - ale aby je znaleźć, ważne jest, aby być szczegółowe i skrupulatne podczas procesu selekcji. Po ustaleniu na caterer, zachować otwartą linię komunikacji i nie pozwól, aby Twoje pytania iść bez odpowiedzi.

Powodzenia w znalezieniu odpowiedniej firmy cateringowej na swój ślub!